فلزیاب تفریحی | طلایاب تفریحی

GPS در فلزیاب
GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷
شکستن ساروج
شکستن ساروج و آموزش استفاده از کتراک
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

فلزیاب تفریحی | طلایاب تفریحی

فلزیاب تفریحی

فلزیاب تفریحی

فلزیاب تفریحی | طلایاب تفریحی

فلزیاب تفریحی

فلزیاب تفریحی

فلزیاب تفریحی یا طلایاب تفریحی به فلزیاب هایی گفته می شود که هدف کاربر پیدا کردن گنج و دفینه در عمق زیاد زمین نیست و بیشتر و به جستجوی سطح خاک می پردازد و معمولا وسایل پیدا شده در جستجو همه عموما پیچ، میخ، درب کنسرو، کلید، سکه و … است. فلزیاب تفریحی جهت پر کردن اوقات فراغت و سرگرمی استفاده می شود.

ویژگی های فلزیاب  تفریحی :

این نوع فلزیاب های بیشتر فلزیاب های ساد با قیمت ارزان بوده و تنظیمات پیشرفته چندانی ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت و آسان است و حتی کودکان و نوجوان به راحتی می توانند با آن به کاوش بپردازند. عمق این نوع فلزیاب حداکثر یک متر می باشد و بیشتر از این عمق نیست زیرا به حفاری و مشکلات دیگر دارد. دستگاه های فلزیاب تفریحی ظاهری ساده داشته و کار با آنها بسیار آسان است و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد.

فلزیاب های مناسب جهت استفاده تفریحی :

برای استفاده از فلزیاب تفریحی نیاز به پرداخت هزینه زیاد نیست و با کمترین هزینه می توان این نوع فلزیاب ها را خریداری نمود. شرکت های بزرگ فلزیاب از این نوع فلزیاب ها نیز تولید می کنند که از جمله آن ها می توان به شرکت های ، ، و … نام برد. نکته مهم این جا است که بعضی از فروشندگان فلزیاب ، این فلزیاب ها را بسیار قدرتمند و خوب معرفی می کنند و به دروغ ,مق کاوش آن ها را بسیار بیشتر عنوان می کنند.

چند طلایاب تفریحی

خرید طلایاب

جهت خرید انواع فلزیاب و طلایاب از نمایندگی فلزیاب تهران یا نمایندگی فلزیاب شیراز به همراه آموزش رایگان ، گارانتی معتبر ، خدمات پس از فروش و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

 

1 دیدگاه

  1. […] فلزیاب های تفریحی در دسته تکنولوژی BFO قرار دارند به طور معمول کاربر پسند هستند و از فن آوری های تشخیص فلز استفاده می کنند. دو حلقه مس در اطراف آهن یا فولاد وجود دارد که جریانی از انرژی از میان آن‌ ها عبور می‌کند و به زمین منتقل می‌شود. هنگامی که سیگنال شکسته شود یا توسط فلز مختل شود، آشکار ساز یک تغییرقابل شنیدن در صدا را ایجاد می‌کند که به کاربر در مورد هدف احتمالی هشدار می‌دهد.نکته اصلی که باید به یاد داشته باشید این است که هر فلزی که در زمین وجود را بدون اینکه قادر به تشخیص تفاوت بین ” خوب ” یا ” بد “بودن آن باشد را کاوش می کند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید